Порошенко підписав зміни до закону про держконтроль якості медикаментів ввезених в Україну

СуспільствоОксана Руда, 4 листопада 20142580

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на територію України лікарських засобів, інформує прес-служба глави держави.

Зокрема, Закон дозволить вирішити проблему із забезпеченням вакциною БЦЖ для профілактики туберкульозу.

«Загалом Закон №1707-VII дозволяє застосування лікарських засобів, термін державної реєстрації яких закінчився, до завершення терміну придатності таких ліків, визначеного виробником. Крім цього, у законодавстві з'являється європейська норма щодо одноразової перереєстрації лікарського засобу, на відміну від попередньої норми, коли перереєстрація вимагалася кожні 5 років. Це мало вплив на вартість лікарського засобу та створювало передумови для зловживань у цій сфері», – йдеться у повідомленні.

Радник президента України Ольга Богомолець, коментуючи на брифінгу цей Закон зазначила, що він дозволить виправити ситуацію з вакцинуванням новонароджених. За її словами, на складах накопичилося 509 тис. доз вакцини БЦЖ, термін державної реєстрації якої закінчився ще у березні, але строк дії, визначений виробником, завершиться лише у вересні 2015 року.

«Найближчим часом вакцини БЦЖ в необхідній кількості потраплять в медичні заклади, що дозволить відновити імунізацію новонароджених», –  сказала радник президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук