<

Порошенко пообіцяв не просити розширення повноважень для себе

Порошенко пообіцяв не просити розширення повноважень для себе
www.expres.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що не буде просити для себе більше повноважень. Про це він сказав 28 червня, виступаючи перед випускниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» з нагоди Дня Конституції, повідомило УНН.

«Мені вистачає того, що дає Конституція. І просити більшого, як це робили президенти-попередники, не маю жодного наміру», – заявив Порошенко.

Президент зазначив, що нинішня парламентсько-президентська форма правління є оптимальною для України.

«Діюча форма правління, яка у нас сформувалася, для України є оптимальною», – сказав він.

Разом з тим, Порошенко зазначив, що парламентська модель для України зараз «є проблематичною з огляду агресії і потужною, тривалої військової загрози проти України». На переконання президента, протистояти таким викликам неможливо без верховного головнокомандувача, наділеного достатніми обсягами повноважень.

Президент України Петро Порошенко також запевнив, що реформування Конституції України в рамках децентралізації не означає федералізацію України.

«Децентралізація означає ослаблення влади в таких питаннях як оборона, зовнішня політика, національна безпека, верховенство права, дотримання громадянських прав і свобод. І ця зміна до Конституції не має ніякого відношення до федералізації», — сказав президент.

Як інформував ZAXID.NET, 26 червня Конституційна комісія схвалила проект змін Основного закону щодо децентралізації, і тепер має спрямувати їх на розгляд президентові, який, у свою чергу, відправить ці пропозиції на розгляд парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук