Порошенко присвоїв рідній сестрі своєї дружини звання «Заслужений діяч науки і техніки»

Подання на нагородження Зернецької спершу готували до її 60-річчя, яке виповнилося в жовтні минулого року

Марина Порошенко (у білій сорочці) та її сестра Алла Зернецька

Президент України Петро Порошенко присвоїв звання «Заслужений діяч науки і техніки» рідній сестрі своєї дружини Марини – Аллі Зернецькій, яка працює деканом факультету іноземної філології в університеті імені Драгоманова у Києві. Крім Зернецької, згідно з президентським указом, нагороди отримали ще низка науковців «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Як розповіла Висоцька, Зернецька спеціалізується на вивченні російської мови. В 1992 році вона захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «методика викладання іноземної (російської) мови» та отримала ступінь кандидата педагогічних наук.

«У 2015 році, вже будучи родичкою президента, захистила докторську дисертацію зі спеціальностей “загальне мовознавство”, “російська мова” та отримала ступінь доктора філологічних наук», – додала журналістка.

В жовтні 2017 року заступник голови Координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя при Міністерстві культури України, журналіст Тарас Марусик писав, що ректор Національного педагогічного університету України імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко за кілька місяців до написання підготував подання на Аллу Зернецьку з проханням нагородити її почесним званням «Заслужений діяч науки і техніки України», а Міністерство освіти підтримало це подання, яке готували до початку жовтня, коли Зернецькій мало виповнитися 60 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук