Порошенко призначив екс-гендиректора «Microsoft Україна» заступником глави АПУ

У середу, 9 липня, президент України Петро Порошенко призначив генерального директора «Microsoft Україна» Дмитра Шимківа заступником глави Адміністрації Президента.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Як повідомляється, Шимків буде куратором з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ.

Глава держави підкреслив, що одним з перших завдань для Шимківа стане впровадження електронного управління в адміністрації президента.

Крім того, Порошенко розповів, що на базі адміністрації президента буде створена «єдина платформа і місце для взаємодії в питаннях впровадження реформ і консолідації між президентом, урядом, Верховною Радою і, найголовніше, громадянським суспільством».

За словами глави держави, Дмитро Шимків - саме та людина, яка сьогодні має представляти президента у діалозі «президент – уряд – Верховна Рада – громадське суспільство».

«Я впевнений, що першочерговим завданням буде створення і систематизація нашої єдиної команди», - сказав президент.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET інформував, у деяких ЗМІ появилася інформація про те що Петро Порошенко найймовірніше призначить Дмитра Шимківа заступником голови адміністрації президента.

Шимків народився в 1975 р.

У 1997 році з відзнакою закінчив університет «Львівська політехніка», отримавши диплом у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій та телекомунікацій. Під час навчання ініціював створення однієї з перших університетських комп'ютерних мереж в Україні – PolyNet.

У 1998 році переїхав до Копенгагена, де працював в компанії «ALTA Copenhagen».

В 2000 році після повернення в Україну заснував компанію «Alfa Team», яку через 2 роки продав датської корпорації «ALTA A/S». Після реорганізації «Alfa Team» була перетворена в «ALTA Eastern Europe», а Дмитро Шимків очолив відділ досліджень та розробки «ALTA A/S», керуючи командою розробників в Данії, Україні та США.

У 2007 році він обійняв посаду директора з продажів у корпоративному сегменті компанії «Microsoft Україна». 

Посаду гендиректора «Microsoft Україна» Дмитро Шимків обіймав з 2009 року. Під його керівництвом компанія була неодноразово названа одним із найуспішніших підрозділів Microsoft в світі, в тому числі – найкращим підрозділом у світі в 2011 році.

За версією «Інвестгазети» у 2013 році Шимків зайняв 10 місце в рейтингу «100 кращих топ-менеджерів України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук