Порошенко призначив Саакашвілі головою Дорадчої міжнародної ради реформ

Екс-президента Грузії призначили також головою Дорадчої міжнародної ради реформ

Саакашвілі призначений радником Петра Порошенка і головою Дорадчої міжнародної ради реформ

Президент України Петро Порошенко указом призначив екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі своїм позаштатним радником. Про це йдеться в указі президента №77/2015, оприлюдненому на сайті глави держави у п'ятницю ввечері.

«Призначити Міхеїла Саакашвілі радником президента України (поза штатом)», - йдеться у документі.

Між тим у тексті указу вказано: «Утворити Дорадчу міжнародну раду реформ, як консультативний орган при президентові України, основним завданням якого є надання пропозицій та рекомендацій щодо здійснення в Україні реформ на основі кращого міжнародного досвіду».

Зазначається, що головою новоствореного органу призначається Міхеїл Саакашвілі - президент Грузії в 2004 - 2007 та 2008 - 2013 роках.

Дорадча міжнародна рада реформ створюється «з метою залучення до впровадження реформ в Україні провідних іноземних діячів, які мають визнаний у світі кращий практичний досвід реформування у відповідних сферах».

Указом президента Саакашвілі доручається «внести пропозиції щодо формування персонального складу ради та проект Положення про Дорадчу міжнародну раду реформ».

Між тим, глава адміністрації президента України має забезпечити підготовку та подати в установленому порядку пропозиції про внесення змін до актів президента України, що випливають з цього указу.

Нагадаємо, кілька днів тому, грузинські ЗМІ, з посиланнями на власні джерела в оточені екс-президента Грузії, повідомляли про призначення Міхеїла Саакашвілі радником Петра Порошенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук