Порошенко призначив уповноваженого з питань реабілітації поранених учасників АТО

Уповноваженим президента з питань реабілітації поранених учасників АТО призначений Вадим Свериденко

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення уповноваженим з питань реабілітації поранених учасників АТО колишнього санітарного інструктора медичної роти 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних cил України Вадима Свириденка. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Зазначено, що Вадим Свириденко має досвід роботи у медичній сфері та користується авторитетом серед громадських організацій та організацій воїнів АТО.

Указом також затверджено Положення про уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції.

«Основними завданнями уповноваженого визначено, зокрема моніторинг ситуації щодо забезпечення реалізації права на реабілітацію поранених учасників АТО і в разі порушення таких прав здійснення заходів, спрямованих на виправлення ситуації. Крім того, уповноважений братиме участь в підготовці нормативно-правових актів, в тому числі внесенні пропозицій щодо припинення порушень у цій сфері, удосконалення системи реабілітаційних заходів, а також налагодженні взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реабілітації поранених українських захисників», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підтримав можливість учасникам антитерористичної операції (АТО) самостійно вибирати санаторії для проходження реабілітації з 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук