Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону на ₴5,3 млрд

Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону на ₴5,3 млрд
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (щодо збільшення видатків для потреб оборони та безпеки)». Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

«Повернуто з підписом президента 11 серпня», – йдеться в повідомленні щодо останнього етапу проходження документа.

Закон передбачає збільшення витрат на фінансування заходів з проведення антитерористичної операції в сумі 5,3 млрд грн в межах затверджених показників державного бюджету України на 2015 рік.

5,1 млрд грн пропонується скерувати на фінансування невідкладних потреб Міністерства оборони​ у зв’язку з продовженням заходів щодо мобілізації.  158,7 млн грн - на фінансування потреб інших силових структур для забезпечення безперебійного харчування особового складу.

Збільшення витрат силовим структурам передбачено забезпечити за рахунок скорочення витрат і кредитів загального фонду інших головних розпорядників коштів та зарахування до загального фонду 200 млн грн (85% замість 15%) плати за надання інформації з державних реєстрів, утримувачем яких є Міністерство юстиції.

Додамо, що першопочатково в держбюджеті-2105 на оборону було закладено 80 млрд грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук