Порошенко скасував пожиттєві пільги колишнім високопоставленим чиновникам

Президент України Петро Порошенко скасував низку розпоряджень, якими забезпечувалося обслуговування колишніх високопоставлених чиновників.

Про це йдеться в розпорядженні президента № 977/2014-рп.

Порошенко зняв мітки «опублікуванню не підлягає» і визнав такими, що втратили чинність, розпорядження про матеріально-побутове забезпечення Юхима Звягільського, про забезпечення обслуговування та охорони колишніх прем'єр-міністрів України Віталія Масола, Євгена Марчука, Павла Лазаренка, Валерія Пустовойтенка, Віктора Ющенка, Миколи Азарова, Анатолія Кінаха і Віктора Януковича.

Також втратили чинність розпорядження, згідно з якими забезпечувалося медичне, побутове та інше обслуговування колишнього голови Верховної Ради України Олександра Ткаченка; колишнього прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна; довічне грошове утримання, медичне, побутове, транспортне та інше обслуговування колишнього голови Верховної Ради Володимира Литвина; соціально-побутове забезпечення колишнього голови Національного банку України Володимира Стельмаха.

А 4 серпня президент підписав указ № 632/2014 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України», яким скасував низку пільг генералам і державним радникам юстиції, звільненим за вислугою строку служби.

Згідно з документом, втрачають чинність укази президента, якими визначалося, що генерал армії, генерал внутрішньої служби, державний радник юстиції у випадку звільнення за вислугою строку служби може бути призначений за його згодою на посаду радника Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ або іншого військового формування, а державний радник юстиції – на посаду радника Генпрокуратури.

Зазначеним особам надавалося грошове, автотранспортне, медичне та інші види обслуговування за останньою посадою, а також право мати помічника.

Також їм забезпечувалося щорічне безкоштовне санаторно-курортне лікування з відшкодуванням вартості проїзду в межах України, оплачувалося 50% вартості користування житлом, комунальними послугами та телефоном.

Крім того, у разі працевлаштування таких осіб після звільнення за вислугою строку служби на місце роботи незалежно від форм власності на них поширювалися безкоштовне медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування та сплата 50% комунальних послуг за рахунок держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук