Порошенко вимагає «відшліфувати» план загальної мобілізації та запровадження воєнного стану

СуспільствоОстап Левчич, 14 червня 201613780
Порошенко вимагає «відшліфувати» план загальної мобілізації та запровадження воєнного стану

Президент України Петро Порошенко вважає, що "гібридна агресія" ворога потребує від України активної "гібридної оборони".

Про це він сказав під час конференції "Уроки гібридної війни: воєнні аспекти", яка проходить у Генеральному штабі у вівторок, інформує прес-служба глави держави.

"Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз", – сказав Порошенко.

"Мають вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, покращуватися національні спроможності і взаємосумісність з НАТО", – зазначив глава держави.

Порошенко акцентував на тому, що війна проти України розгорнута не лише на Сході країни – вона триває на усіх можливих напрямках.

"Це не лише наступ і агресія на наших кордонах. Це ще й активна інформаційна та пропагандистська війна для того, щоб посіяти розбрат, розчарування, пригнічення всередині України, оббріхуючи нашу державу, її керівництво, військо і народ. Ворог намагається перенести зусилля на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні", ­– наголосив президент.

Президент звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави.

За словами Порошенка, "на випадок повномасштабного вторгнення має бути відшліфований план загальної мобілізації та функціонування країни в умовах воєнного стану".

"Те, що ми зараз не оголошуємо загальної мобілізації, викликано лише тим, що кампанія побудови контрактної армії ефективна", – висловив переконання глава держави.

У повідомленні також зазначено, що "Порошенко висловив переконання, що слід підготувати й інфраструктуру і відповідну матеріально-технічну базу для того, щоб мати можливість у разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух та оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу держави, створення нових потужностей та виробництв, випуск новітніх озброєнь".

Однак пізніше цей фрагмент тексту було виключено з повідомлення прес-служби Адміністрації президента, оскільки «він потрапив туди помилково».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук