Порошенко закликав українців вчити англійську мову

СуспільствоАндрій Стець, 23 квітня 20165330

Президент України Петро Порошенко закликав українців вивчати англійську мову, про це голова держави написав на своїй сторінці у Facebook в суботу, 23 квітня з нагоди Міжнародного дня англійської мови.

«Україна відкрита для сучасного світу, а сучасний світ - для України. Всім нам потрібно володіти мовою глобального спілкування - англійською. Learn English - grow fast! (Учи англійську - швидко рости)», - написав Порошенко.

Україна відкрита для сучасного світу, а сучасний світ – для України. Усім нам потрібно володіти мовою глобального спілкування – англійською. Learn English – grow fast! #GoGlobal #GoEnglish

Опубліковано Петром Порошенком  22 квітня 2016 р.

Нагадаємо, 2016 рік в Україні оголошений роком англійської мови. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко. Президент України також виступив за введення англійської як другої робочого мови поряд з українською по всій країні.

23 квітня ООН заснувала Міжнародний день англійської мови. Датою святкування англійської мови був обраний день народження англійського письменника і поета Вільяма Шекспіра.

Вперше Міжнародний день англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, відзначили у 2010 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук