Порошенко закликав Верховну Раду пришвидшити отримання Україною безвізового режиму

СуспільствоАндрій Стець, 14 березня 20165201
Президент закликав лідерів парламентських фракцій знайти вихід із політичної кризи

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати на засіданні 15 березня запропоновані ним зміни до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році». Про це він сказав під час зустрічі із керівниками депутатських фракцій та груп, повідомляє прес-служба голови держави.

Як зазначається в повідомленні, Порошенко наголосив, що зазначений законопроект усуне останню перепону на шляху до запровадження безвізового режиму для українців у країнах Євросоюзу.

«Можу наголосити на тому, що сьогодні це вже фінішний ривок. Ми спільно розробили цей проект з громадськими активістами, науковцями, керівництвом Єврокомісії. І в наслідок напруженої роботи ми маємо остаточно погоджений варіант редакції, яка була схвалена громадськими організаціями, Єврокомісією і є базовою. Я дуже прошу проголосувати за цей закон у вівторок», - сказав Порошенко під час зустрічі із керівниками депутатських фракцій та груп.

Президент зазначив, що і Єврокомісія, і Рада міністрів внутрішніх справ, і Європейський Парламент чітко налаштовані на те, щоб прийняти рішення про надання українцям права вільно подорожувати країнами Шенгенської зони.

Петро Порошенко також акцентував на тому, що ухвалення цього законопроекту в першу чергу необхідне Україні та її громадянам, адже значна частина його положень сприятиме посиленню боротьби з корупцією.

«Надзвичайно важливо, що змістовна частина цього законопроекту, яка спрямована на боротьбу з корупцією, потрібна Україні, а не Євросоюзу. Питання електронного декларування, прозорості діяльності українських чиновників, урядовців і політиків є для нас надзвичайно важливим», - констатував Порошенко.

Президент також закликав народних депутатів проголосувати законопроект щодо спецконфіскації.

За його словами, прийняття цього законопроекту є пріоритетним і дозволить розблокувати та повернути в Україну близько 1,5 млрд доларів США, а також забезпечить фінансування державного оборонного замовлення, якого дуже потребує українське військо.

Під час розмови голова держави також закликав народних депутатів проголосувати законопроект щодо внесення змін до процедури заочного правосуддя, який дозволить Україні розпочати судовий процес над Януковичем.

Порошенко наголосив на важливості знаходження компромісу між фракціями Верховної Ради та пришвидшення процесу виходу із політичної кризи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук