Порошенко запросив президента В'єтнаму відвідати Україну

СуспільствоОксана Руда, 30 листопада 20151460

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з прем’єр-міністром В'єтнаму Нгуєном Тан Зунгом під час 21-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату COP21 передав запрошення президентові країни Чионг Тан Сангу здійснити візит до України, передає прес-службуа голови держави.

«Петро Порошенко попросив голову уряду В’єтнаму передати запрошення президентові країни Чионг Тан Сангу здійснити візит до України», – йдеться у повідомленні.

Порошенко переконаний, що цей візит надав би необхідного імпульсу подальшому розвитку всебічного співробітництва та партнерства між двома країнами.

У вою чергу прем’єр-міністр Нгуєн Тан Зунг запросив президента України відвідати В’єтнам.

Окрім того, під час зустрічі Порошенко і Нгуєн Тан Зунг обговорили спільні заходи, спрямовані на активізацію політичного діалогу та поглиблення торговельно-економічних відносин між Україною та В’єтнамом.

«Йшлося, зокрема, про шляхи більш ефективного задіяння потенціалу обох держав для нарощування обсягів торгівлі та інвестицій. Сторони домовилися про проведення у 2016 році у Києві чергового засідання спільної Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва», – йдеться у повідомленні.

Сторони розглянули також актуальні питання взаємодії України та В’єтнаму на міжнародній арені, зокрема у контексті непостійного членства України в Раді Безпеки ООН.

«Нгуєн Тан Зунг підтримав прагнення України приєднатися до Форуму «Азія-Європа»», – додали у прес-службі голови держави.

Порошенко привернув окрему увагу до важливості розширення проукраїнської коаліції серед держав Південно-Східної Азії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук