Порошенко здійснює перший закордонний візит в якості президента

3 - 4 червня Петро Порошенко здійснює свій перший закордонний візит в якості президента України. Він візьме участь у відзначенні 25-річчя перших частково демократичних виборів у Польщі, яке відбудеться у Варшаві , а також зустрінеться з главами кількох держав, зокрема, Польщі - Броніславом Коморовським, США - Бараком Обамою, а також Франції - Франсуа Олландом.

Про це повідомляє агенція "Укрінформ".

"Цей візит буде корисним для нашої країни, для координації дій з нашими партнерами, які у складний час подали нам руку. Це - США, керівництво ЄС і лідери різних європейських країн", - заявив з цього приводу Петро Порошенко.

Міністр канцелярії президента Польщі Яромір Соколовський в інтерв'ю польським ЗМІ напередодні підкреслив, що візит Порошенка до Польщі "символічний", адже є першим після його обрання на посаду Президента України. "Ми хочемо використати цей візит, щоби поговорити про перспективи розв'язання кризи в Україні, про російсько-українську кризу, підтримку Польщею реформ в Україні з особливим акцентом на реформу самоврядування", - наголосив Соколовський.

Радник президента Польщі з міжнародних питань Роман Кузняр раніше заявив, що перший закордонний візит Порошенка в якості президента - до Варшави - є "визнанням внеску Польщі в демократичні зміни в Україні і зусиль Польщі, аби Україна знайшла своє місце в родині європейських демократичних народів".

Нагадаємо, в рамах візиту президент України Петро Порошенко візьме участь в урочистостях відзначення 25-річчя демократичних перетворень у Польщі, а також врученні лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву Нагороди Солідарності, яка в цьому році вручається вперше.

Програмою дводенного перебування у Варшаві передбачається також проведення двосторонніх зустрічей, зокрема, з президентами Польщі, США та Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук