Порошенко знайшов, ким замінити в Нацраді Севрюкова і Шверка

Президент України Петро Порошенко призначив двох нових членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення замість Владислава Севрюкова та Григорія Шверка, які стали депутатами Верховної Ради.

Указами № 544 і № 545 президент призначив Сергія Костинського і Уляну Фещук членами Нацради з телерадіомовлення.

У той же час, президент двома іншими указами звільнив Владислава Севрюкова та Григорія Шверка з посади членів Нацради з телерадіомовлення.

раніше Центральна виборча комісія визнала Шверка і Севрюкова обраними народними депутатами України за списком партії «Блок Петра Порошенка».

До слова, президент має призначити до Нацради чотирьох членів. Третім членом регулятора від президента є його голова – Юрій Артеменко, а четвертого Порошенко від початку своєї каденції і досі не призначив.

Костинський Сергій Анатолійович народився 19 січня 1982 року в смт. Первомайське Первомайського району АР Крим.

2004 – закінчив Таврійський екологічний інститут, спеціальність – «Політологія», кваліфікація – спеціаліст політології, викладач соціально-політичних дисциплін.

2004 - 2005 - прес-секретар ТОВ «Сучасні інформаційні технології», ( м. Сімферополь). 2006 - 2007 - спеціаліст зі зв'язків з громадськістю ДП «РА «Правильний вибір», (м. Сімферополь). 2007 - 2008 - головний редактор газети «Прайм», ДП «РА «Правильний вибір», (м. Сімферополь). 2008 - 2008 - редактор газети «Прайм», ПП «Видавництво" Літера "», (м. Сімферополь).

З 2007 - співзасновник, директор ТОВ «Фонд стратегічного консалтингу»,( м. Сімферополь). З 2014 - політичний експерт ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень». Є радником міністра інформаційної політики, про що вказано на його сайті.

Про Уляну Фещук відомо, зокрема, те, що вона є керівником юридичного управління Нацради. В минулому працювала керівником юридичного департаменту UMH Group (УМХ). В апарат Нацради працювати її запросив заступник голови Нацради Григорій Шверк, який у минулому був віце-президентом УМХ.

Нагадаємо, Порошенко раніше мав частку в бізнесі УМХ до його продажу Сергієві Курченку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук