Послання Путіна схвалили 49% росіян, - соцопитування

СвітРоман Ганкевич, 25 грудня 201417190

Послання президента Росії Володимира Путіна, яке він зачитав 4 грудня, схвалили 49% росіян. Про це свідчать результати проведеного Левада-Центром опитування, проведеного російським Левада-Центром.

Всього, за даними опитування, з вмістом послання ознайомилися більше половини громадян Росії. 18% респондентів заявили, що дивилися звернення Путіна повністю або майже повністю, а ще 39% ознайомилися з вмістом щодо викладення в новинах і газетах. Нічого не чули про послання тільки 17% росіян. Для порівняння: у 2013 році нічого не чули про послання 34%, а повністю або майже повністю звернення Путіна дивилися 12% респондентів.

Зміст послання теж сподобався росіянам в цьому році більше ніж в минулому: 49% заявили, що Путін "знає, що робить, у нього є курс на розвиток країни і чіткі цілі". У минулому і позаминулому роках аналогічну думку висловлювали 36%. Популістськими пропозиції Путіна в посланні на цей раз назвали 22% опитаних, а в минулому році таку характеристику ідей президента давали 40%, а в 2012 році - 42%.

Пріоритети росіян у цьому році змінилися, але головною, як і раніше залишається боротьба з корупцією. 36% назвали цю тему найбільш актуальною в посланні.

"Приєднання" Криму на другому місці - цю тему звернення президента назвали найбільш актуальною 32%.

31% перерахували санкції західних країн і ослаблення курсу рубля, а необхідність розширення свобод для громадян і бізнесу актуальною назвали 8% респондентів, а підтримку некомерційних організацій - 5%.

У минулому році боротьба з корупцією теж, на думку опитаних, була найбільш актуальною темою послання, але тоді її згадали 59% респондентів. На другому місці було підвищення якості освіти та медичного обслуговування (37%). В цьому році цю проблему виділили тільки 28% респондентів.

Прес-конференцію Путіна 18 грудня також дивилася рекордна кількість росіян. 21% опитаних заявили, що дивилися її повністю, а частково - ще 40%. В минулому році повністю розмову Путіна з журналістами дивилися 9%, а частково - 32%. У 34% респондентів відповіді президента викликали надію, у 30% - повагу, а у 12% - впевненість у завтрашньому дні. Про розчарування, роздратування, почуття приреченості і подив говорили 4-5% опитаних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук