Посли ЄС затвердили постанову щодо безвізового режиму для Грузії

СвітЮлія Поліковська, 20 грудня 20164290

У вівторок, 20 грудня, комітет постійних представників країн Європейського союзу (Coreper) підтвердив від імені Ради ЄС угоду, досягнуту 13 грудня з Європарламентом, з лібералізації візового режиму для Грузії. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу Ради ЄС.

«Угода передбачає безвізовий режим для громадян ЄС під час поїздок на територію Грузії і для громадян цієї країни під час поїздок до ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду», – повідомили в комітеті.

У комюніке зазначено, що інститути ЄС дотримуються точки зору, що вступ в силу візової лібералізації для Грузії має відбутися у той же час, як і вступ в силу нового «механізму призупинення» безвізового режиму.

За словами міністра внутрішніх справ головуючої в Раді ЄС Словаччини Роберта Калиняка, Ррада «продемонструвала свою тверду прихильність безвізового режиму для громадян Грузії».

«Нещодавнє оновлення механізму припинення (безвізового режиму) дозволяє нам надати новий імпульс переговорам про лібералізацію візового режиму з країнами, які відповідають всім критеріям. У той же час, це оновлення допоможе гарантувати, що дані критерії будуть продовжувати виконуватися», – заявив він.

Після підтвердження угоди на засіданні Coreper це рішення буде представлене для голосування Європейському парламенту та Раді ЄС для прийняття.

Нагадаємо, 13 грудня Європарламент та Рада ЄС досягли згоди щодо візової лібералізації для Грузії.

Додамо, розгляд питання про скасування віз для громадян Грузії у Європарламенті запланований на 18 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук