Посол США обіцяє допомогу спостерігачам на виборах в Україні

Наталія Зубрицька, 6 квітня 20124742
Посол США  обіцяє допомогу спостерігачам на виборах в Україні
фото glavcom.ua
Джон Теффт

США мають намір надати підтримку та допомогу організаціям, які здійснюватимуть спостереження за виборами до Верховної Ради України в жовтні 2012 року. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт 5 квітня на прес-конференції у Вінниці.

«Ми, як і у попередні роки, будемо надавати підтримку й допомогу організаціям, що здійснюють спостереження за виборами, місцевим організаціям, таким як «Опора» та іншим», - повідомив дипломат.

Він зазначив, що знає про те, що уряд України запросив спостерігачів місії ОБСЄ для здійснення спостереження за виборами, і переконаний, що це відбудеться.

«Ми завжди представників посольства надсилаємо по регіонах України і вони теж долучаються до місії спостереження за виборами. Я не знаю, чи буде закордонний спостерігач американцем чи англійцем, італійцем, але, я впевнений, що у Вінниці будуть спостерігачі з іноземних місій», - сказав Дж.Теффт. Він також додав, що «якщо мені на той час дозволять поїхати із Києва, я із задоволенням приїхав би до Вінниці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук