Посол США в Україні назвав найефективнішу зброю проти Росії

Пайєтт високо оцінив рівень компетентності українських міністрів

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що теперішній Кабмінет міністрів України - дійсно світового класу. Але члени уряду не можуть пропонувати тільки слова, вони повинні продавати свої реальні дії.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню DT.UA.

За його словами, те, що уряду потрібно представити в наступні кілька тижнів - це не 40-сторінковий проект, якою буде Україна в 2020 році, а опис комплексу конкретних реформ на одній сторінці, здійснених з дня виборів 26 жовтня.

"Можна серйозно сприйняти пояснення, чому не вдалося займатися реформами, починаючи з 21 лютого та до затвердження нового уряду. Тепер вже таких пояснень не повинно бути", - вважає Пайєтт.

Передусім, на думку посла, Україні слід виконати умови МВФ.

"Тому що це забезпечує подушку під вашою економікою, яка дозволить Україні компенсувати збитки, завдані Януковичем і Путіним", - сказав він.

Також, за словами Пайєтта, Україні слід першочергово зайнятися реформуванням енергетичного сектора.

"Реформування енергетичного сектора - це не тільки абсолютно необхідна умова життєздатності економіки, але й чималий шанс, який дає прекрасну можливість порівняно невеликою інвестицією домогтися дуже швидкого поліпшення", - сказав посол.

Також Пайєтт окремо відзначив необхідність децентралізації та конституційної реформи, а також боротьби з корупцією та регулятивної реформи.

"На наш погляд, децентралізація повинна бути такою, щоб її підтримував народ України. І щоб більше влади було в руках мерів, керівників областей, тих, хто ближче до реальних людей", - сказав посол США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук