Посол США в Україні: Я готовий повертатись до Львова

Наталія Зубрицька, 2 листопада 201111033
Посол США в Україні: Я готовий повертатись до Львова
Зустріч з послом США у Львівській мерії

2 листопада міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. Під час зустрічі Джон Френсіс Теффт зазначив, що він високо оцінює досягнення Львова за останні роки та готовий повертатись до Львова.

На зустрічі також було обговорено питання інвестиційної співпраці, залучення фірм з ІТ-сектору та електронної промисловості до розвитку бізнесу у Львові. Міський голова та Надзвичайний Посол говорили про можливості співпраці у напрямку створення нових робочих місць., повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Джон Френсіс Теффт відзначив прогрес міста у підготовці до проведення чемпіонату з футболу 2012 року, динамічну та молодіжну атмосферу Львова, що інтенсивно розвивається. Також Посол високо оцінив рівень проведення у нашому місті міжнародного конкурсу з впорядкування місць єврейської історії.

Міський голова Львова Андрій Садовий представив Джону Теффту основні напрямки розвитку міста, наголосив на тих пріоритетах, які обрала громада Львова на наступні роки і які відображені у комплексній Стратегії розвитку Львова – розвиток економіки знань, творення технопарків, ІТ, туризм.

Довідка

Джон Френсіс Теффт був затверджений Сенатом США на посаді посла США в Україні 20 листопада 2009 року.

Він служить у дипломатичному корпусі США вже понад тридцять років. Джон Теффт був послом США у Грузії (з 2005 року), а перед тим - керівником відділу Державного департаменту США, відповідального за відносини з Росією, Україною, Білоруссю та Молдовою.

У 2003-2004 роках був радником з міжнародних справ про Національному воєнному коледжі у Вашингтоні. Він також був послом США у Литві (2000-2003 роки) і заступником глави дипломатичної місії США у Москві (1996-1999), причому з листопада 1996 до вересня 1997 року - Тимчасовим повіреним у справах США в Росії. Серед інших дипломатичних призначень Джона Теффта - робота в Єрусалимі, Будапешті й Римі.

Серед нагород Джона Теффта - особлива почесна відзнака Державного Департаменту США у 1992 році, нагорода як найкращому заступнику глави американської дипломатичної місії за 1999 рік (за роботу в Москві), а також президентські нагороди за віддану службу (2001 і 2005 роки).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук