Постраждалі розповіли про аварію катера в Затоці

Після аварії катера «Іволга» в Затоці в Одеській області більша частина врятованих, 19 осіб, були госпіталізовані в Білгород-Дністровську центральну районну лікарню, де вони розповіли журналістам подробиці катастрофи.

Постраждалі розповіли, що на катері зібралися люди з різних міст: Одеси, Кіровограда та Києва. Багато з них виходили в море вперше і не знали, що судно перевантажене, повідомив УНН.

Рибак Дмитро Мартинов в результаті аварії втратив друга. Чоловік зазначив, що на борту катера всі пасажири були без рятувальних жилетів.

«Шторм вранці був. Ми ще подзвонили, уточнили – сказали, що виходять ... Незрозумілим чином перекинулися. Шторм великий був, ми поверталися вже в порт, і він просто перекинувся ... Ми рятувалися на плоту. Нас 13 було на плоту, ми його ледь розкрили і розправили. Важко добиралися на берег», – розповів Мартинов.

Ще один врятований, Володимир, переніс операцію на ногах, які йому перебило гвинтом.

«Вже пройшли буї, близько було до порту, а там мілина, хвиля збільшилася. Бічний удар хвилі, і катер перевернувся. Як могли дерлися нагору, потім з корпусу стало змивати, хвилі посилилися. Кого куди розкидало. Потім катер підійшов. Встигли зателефонувати рятувальникам», – розповів Володимир.

Нагадаємо, в суботу, 17 жовтня в Затоці перекинувся катер з 36 людьми на борту. Внаслідок аварії 14 людей загинули, 22 врятовані. Правоохоронці відкрили кримінальну справу за цим фактом. Капітана катера затримано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук