Посвідчення водія можна буде відновити онлайн

Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року

СуспільствоАнна Журба, 16 листопада8960

Відновити втрачені або викрадені посвідчення водія невдовзі можна буде за допомогою онлайн-процедури – замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Як ідеться в повідомленні Кабміну, нові правила наразі стосуватимуться посвідчень нового зразка – тих, що видані після 1 січня 2013 року.

Зараз, щоб відновити водійські посвідчення, необхідно обов'язково звернутися у сервісний центр МВС з пакетом документів.

На засіданні 15 листопада уряд також схвалив проект закону, який спростить отримання безоплатної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян – по неї можна буде звертатися без довідки про доходи. Крім того, Кабмін запровадив компенсацію поштових витрат у судових справах для малозабезпечених. Зокрема, держава буде відшкодовувати витрати на відправлення рекомендованих листів в апеляційних провадженнях, які раніше оплачували самі громадяни.

Додамо, що з 19 жовтня в Україні змінилася процедура видачі водійських посвідчень, а також правила акредитації автошкіл. У вересні уряд анонсував введення електронних водійських посвідчень у смартфоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук