Потужність станції очистки інфільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі збільшать у 15 разів

СуспільствоСофія Лазуркевич, 15 листопада 20174680
Якщо переоснащена станція працюватиме на повну потужність, то за 1,5 – 2 роки вдасться повністю очистити інфільтрат у Грибовичах

На Грибовицькому сміттєзвалищі рівненьска фірма ТзОВ ІФ «ЕЛ-ПО» завершує монтажні роботи з переоснащення станції очистки інфільтрату. Як розповів ZAXID.NET в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міськради Сергій Сало, проведення цих робіт забезпечить збільшення продуктивності очисної станції.

«Зараз на полігоні проводиться технічне переоснащення існуючої станції очистки інфільтратів з метою збільшення її продуктивності. До початку робіт вона працювала з продуктивністю 15 м3/ добу, а, згідно з укладеним договором, планується збільшити її продуктивність до 200 - 250 м3/добу. Наприкінці цього чи на початку наступного тижня закінчать монтажні роботи, після чого приступимо до пусконалагоджувальних робіт», – сказав Сергій Сало.

Після того, як інфільтрат очистять до гранично допустимих показників, рідина потраплятиме у міську каналізацію. За словами Сергія Сала, якщо переоснащена станція працюватиме на повну потужність, то за 1,5 – 2 роки вдасться повністю очистити інфільтрат на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Вартість переоснащення станції очистки інфільтрату становиться 1млн 440 тис. грн. Роботи у серпні 2017 року розпочала рівненьска компанія ТзОВ ІФ «ЕЛ-ПО». Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власником цієї компанії є Володимир Рогов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук