Повернутись додому 20-річний хлопець зміг лише із міліцією

Головні Новини за 22 грудняВікторія Іваскевич, 22 грудня 2014, 19:38 3288 1

Багато років Микола Моравський мешкав в інтернаті, адже його тата і маму позбавили батьківських прав. Втім, згодом зрозумів, що може залишитись і без помешкання. Адже квартиру, в якій прописаний хлопець разом з братом і сестрою, батьки неодноразово намагались продати. А квартирантів, яким начебто здали помешкання, довелось виселяти через суд. 

Миколі навіть канікули доводилось проводити в інтернаті. Додому майже не навідувався. Та з часом зрозумів, що батьки його тут вже не мешкають. "Коли я прийшов в цю квартиру, побачив людей, вони сказали, що прийде власник, буде вам пояснювати, ми вас у квартиру не пускаємо і назвати своє прізвище відмовилися", - розповів хлопець. 

Батько Миколи навіть намагався продати помешкання. Однак суд визнав недійсним договір купівлі-продажу, адже там прописані неповнолітні діти. Згодом тут заселили квартирантів, контракту в них не було. Зате зробили ремонт і не поспішали з'їжджати. Довелось звернутись у прокуратуру.  "Ми звернулися з позовом в інтересах Миколи до Сихівського районного суду про виселення цих людей з цієї квартири та зобов'язання їх не чинити йому перешкод в користуванні житлом, у подальшому Сихівським районним судом цей позов було задоволено", - повідомив старший прокурор Сихівської прокуратури Сергій Тарас.

У квартирі нікого не виявилось, тому двері довелося відчиняти болгаркою. Не минуло й півгодини, як до дверей поспішило двоє чоловіків із ключами. Нічого не пояснивши, почали відчиняти замки. Та ні обличчя, ні паспорта із пропискою нікому не показали. За кілька хвилин двері таки вдалося відчинити. У квартирі починають працювати виконавці та правоохоронці. Тоді ж з'являються нові персонажі цієї справи -  родичі Миколи. Матір та брата хлопця міліції вдалося вивести з будинку. Забрали до райвідділу і чоловіка, який нібито винаймає тут квартиру. Втім, чи зможе тут мешкати спокійно, Микола не впевнений: "Ну, це буде вирішуватись, чи я буду сам ночувати в цій квартирі, але поступово будемо звикати, бо це була купа років, і тут не одна банда жила, і це ризиковано". 

Микола хоче терміново замінити замки, одразу після того, як квартиранти заберуть свої речі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук