«Позаочі «мирні» жителі Донбасу бажають нам смерті», – боєць АТО

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 листопада 2014111076

Військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Олег Бондаренко з позивним «Птах» розповів про двозначну поведінку «мирних» жителів охопленого війною Донбасу.

«Знаєш, як там говорять? От ми поїдемо до «укрів», візьмемо пенсію і щось на неї купимо нашим пацанам. А «наші пацани» – це ті, котрі… Вони так само наші, українці, але, мабуть, захворіли трохи», – сказав боєць в інтерв’ю Громадському.ТБ.

За словами військового, в очі «мирні» жителі Донбасу дякують їм за те, що звільнили їхню територію, але позаочі бажають їм смерті.

«В очі «мирний житель Донбасу» дякує, що ми приїхали їх визволяти, а в спину бажає смерті», – розповів «Птах».

Боєць також повідомив, що жителі Донецької області допомагають терористам і застосовують для цього своїх дітей.

«Перетинаючи кордон Харківської області, ти потрапляєш в інший світ. В Харкові - ще куди б не йшло. Ще посміхаються, бабусі в селах хрестять, коли повз них їдеш. А коли приїжджаєш в Донецьку область, то там нормальним вважається прислати до тебе дітей поїсти, а потім ти дізнаєшся, що ці діти змалювали розташування частини. Буває, що привозиш речі в інтернат з проблемними дітьми, а потім тобі кажуть, що бачили ці речі на місцевому ринку», – сказав він.

В той же час Олега Бондаренка обурює те, що самі жителі цих територій не поспішають їх відвойовувати.

«В нас часто питають, коли все закінчиться? Хочеться відповісти: «Коли ти, здоровий лоб, приїдеш сюди, до своєї сім’ї, візьмеш зброю і захистиш свою землю, де живе твоя дитина, а твоя дружина ходить голодна і холодна» Тоді все і закінчиться», – резюмував боєць АТО з позивним «Птах».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук