Позови Руслани та Гриценка до «Беркуту» об’єднали в одну справу

Віктор Павлик, 27 лютого 201421891
Позови Руслани та Гриценка до «Беркуту» об’єднали в одну справу
фото ZAXID.NET
Спроба "зачистити" Майдан бійцями "Беркута"

Судові справи проти бійців «Беркуту» за позовами народного депутата Анатолія Гриценка і співачки Руслани Лижичко об’єднали в одне провадження.

Про це повідомив представник позивачів Станіслав Батрин.

В провадженні Окружного адміністративного суду м. Києва перебувають справи за позовами Анатолія Гриценка та Руслани Лижичко про визнання протиправними і нечинними наказу МВС України від 18.05.2004 р. № 529 «Про затвердження Положення про підрозділ міліції особливого призначення «Беркут», а також наказу МВС України від 24.10.2013 р. № 1011 «Про затвердження Положення про спеціальний підрозділ міліції громадської безпеки «Беркут» та про визнання відсутності компетенції підрозділу міліції «Беркут».

Сатніслав Батрин запевняє, що рішенням суду дві справи було об’єднано в одне провадження, якому присвоєно номер 826/674/14. Надалі справу розглядатиме суддя Качур, слухання у ній призначено на 6 березня 2014 р.

«Не зважаючи на те, що сьогодні йде мова про розформування спецпідрозділу, це не знімає відповідальності з тих спецпризначенців, які вчиняли насильство до людей, а також з тих керівників, які заднім числом легалізовували такі дії. Мова йде про міністра внутрішніх справ Захарченко, який затверджував наказ і міністра юстиції Лукаш, яка проводила незаконну реєстрацію наказу», – йдеться у повідомленні правника.

На думку позивачів, саме тому є потреба в судовому порядку довести, що накази, якими керувався «Беркут» були незаконними, а особи, що такі накази легалізували – діяли протиправно. Встановлення цих фактів у судовому порядку, дозволить притягти винних до кримінальної відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук