ПР має відреагувати на заяви спікера Криму про Росію, – регіонал
Партія регіонів має відреагувати на заяву голови Верховної Ради Криму Володимира Константинова щодо посилення гуманітарної присутності Росії в Україні, адже це не перша подібна заява від цього посадовця. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів Олег Надоша.
«Я з цим головою мав же сутички, коли ця людина негативно говорила про українську мову. Я ще тоді сказав, що коли людина перебуває на такій посаді, вона повинна знати мову тієї держави де він працює. Ми мали з цього приводу деякі суперечки, і я думав, що ця людина все зрозуміла, але бачу, що не зовсім зрозуміла, коли він знову починає робити такі заяви. Але вплинути на нього партія повинна. Пояснити де він знаходиться, і чим він керує», – заявив Надоша.
«Я вважаю, що партія повинна відреагувати на цю репліку», – додав він.
Нагадаємо, голова Верховної Ради Криму, "регіонал" Володимир Константинов вважає, що російськомовне населення України перебуває в агресивному інформаційному середовищ. Він заявив, що Росія має посилити свою присутність в Криму,