Прах Коновальця пропонують перепоховати у Києві

Прах Коновальця пропонують перепоховати у Києві
фото ZAXID.NET
Могила Євгена Коновальця у Роттердамі

Прах голови проводу українських націоналістів Євгена Коновальця має бути перехований на Пантеоні українських героїв у Києві. Про це заявив заступник начальника управління з гуманітарних питань і зовнішніх зв'язків Львівської обласної ради Андрій Холявка під час наради з питань підготовки до відзначення 123-ї річниці від дня народження Коновальця.

«Якщо ще кілька років про Пантеон українських героїв у Києві можна було тільки мріяти, то сьогодні, з обранням нової влади, це цілком реально зробити. Тому на думку членів оргкомітету Коновалець має бути перепохований у Києві», – сказав Холявка, інформує прес-служба Львівської облради.

Окрім цього, на нараді було підтримано рішення голови Львівської ОДА Петра Колодія звернутися до президента України, голови Верховної Ради України та мера Києва з пропозицією розпочати будівництво Пантеону українських героїв у столиці України.

Додамо, що 25 червня 2013 року було прийняте рішення сесії обласної ради «Про увічнення пам'яті Євгена Коновальця та перенесення його праху в Україну», а 25 грудня 2013 року голова обласної ради Петро Колодій підписав розпорядження «Про створення оргкомітету щодо увічнення пам'яті Євгена Коновальця та перенесення його праху в Україну».

Нагадаємо, що раніше львівські патріоти неодноразово заявляли про перепоховання праху Коновальця. Зокрема, депутати Жовківської районної ради ініціювали повернення праху Євгена Коновальця із Роттердама на батьківщину – у село Зашків.

Раніше голова Центрального проводу ОУН (Державників) Павло Дорожинський повідомив, що останки голови проводу Українських націоналістів Євгена Коновальця перепоховають наступного року у Львові, на Личаківському цвинтарі.

Євген Коновалець похований на цвинтарі Кросвейк у Роттердамі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук