Працівникам ЛАЗу півроку не виплачують зарплати

3 жовтня 20084480

За сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Львівській області 2 жовтня проведено перше засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками товариства з обмеженою відповідальністю "Львівські автобусні заводи" та директором ТОВ "Львівські автобусні заводи" (м. Львів). Про це ZAXID.NET повідомили у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Львівській області.

У засіданні примирної комісії взяли участь сторони колективного трудового спору, залучені відділенням Національної служби: представник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації, голова обласної організації профспілки працівників автомобільного і сільськогосподарського машинобудування України Захваткіна О.І., генеральний директор Об’єднання підприємницьких організацій Львівщини Вельгош М.В.

Розглянуто першу та другу вимоги найманих працівників:

1) погасити заборгованість з заробітної плати за квітень, травень, червень, липень 2008р. (на суму 6820,8 тис. грн.) згідно пункту 6.12. колективного договору 2008 р.;

2) забезпечити працівників матеріально-технічними ресурсами для виконання виробничої програми згідно пункту 4.1. колективного договору 2008 р.

За результатами розгляду та обговорення вимог найманих працівників прийнято попереднє погоджене рішення сторін колективного трудового спору, зокрема: сторонам колективного трудового спору підготувати проект графіку погашення заборгованості з виплати заробітної плати за період квітень-вересень 2008 р; адміністрації ТОВ "Львівські автобусні заводи" - розробити проект плану розвитку підприємства на IV квартал 2008 р. - І півріччя 2009 р; адміністрації ТОВ "Львівські автобусні заводи" забезпечити працівників матеріально-технічними ресурсами для виконання виробничої програми; адміністрації ТОВ "Львівські автобусні заводи", відповідно до вимог чинного законодавства, забезпечити видачу розрахункових листків при звільненні працівників.

На засіданні примирної комісії адміністрацією ТОВ "Львівські автобусні заводи" взято зобов’язання виплатити заборговану заробітну плату за квітень поточного року - 03.10.2008 р.

Відділенням Національної служби рекомендовано адміністрації ТОВ "Львівські автобусні заводи" в особі Челяпіна С.М. довести рішення першого засідання примирної комісії до уваги власників підприємства - громадян Російської Федерації - та підготувати усі необхідні документи на наступне засідання примирної комісії.

Одночасно відділенням Національної служби рекомендовано керівництву підприємства виконати в повному обсязі взяте зобов’язання щодо виплати боргу з заробітної плати за квітень поточного року - 3 жовтня з метою зменшення надзвичайної соціальної напруги, що є в даний час на підприємстві у зв’язку з шестимісячним боргом з заробітної плати.

Результати досягнутих домовленостей на засіданні примирної комісії відділення Національної служби довело до відома представників трудового колективу (біля 200 осіб), які зібрались на території підприємства після закінчення роботи примирної комісії та вимагали оприлюднити результати першого засідання примирної комісії.

Наступне засідання примирної комісії за погодженням сторін колективного трудового спору призначено 9 жовтня. Зважаючи на складну ситуацію у ТОВ "Львівські автобусні заводи", відділенням Національної служби готується звернення до Львівської обласної ради про прийняття участі у засіданні примирної комісії з наступним заслуховуванням ситуації у підприємстві на сесії обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук