Працівники спиртзаводів пікетували Раду та МінАПК

Суспільство16 березня 2016, 18:23 1047 2

Близько півтисячі працівників державних підприємств спиртової галузі сьогодні пікетували під ВР та МінАПК з вимогою розслідувати причетність керівництва міністерства та ДП «Укрспирт» до дестабілізації роботи державних підприємств та корупційних фінансових схем у спиртовій галузі.

За словами голови Об’єднаної профспілки ДП «Укрспирт» Романа Сметанюка, вийти на вулицю з пікетами трудові колективи спонукала бездарна політика чинного Міністерства агрополітики, призначення колишніх «смотрящих» на керівні посади та фінансові махінації на мільярди гривень, повідомляє УНІАН.

«Олексій Павленко не хоче чути наші вимоги щодо питань приватизації, проведення прозорого конкурсу на керівні посади підконтрольних йому відомств. Більше того – він призначає на ключові посади в спиртовій галузі «смотрящих» «сім’ї» Януковича. Це вже призвело до дестабілізації роботи ще чинних державних підприємств і того, що тіньовий ринок «лівого» спирту лише збільшився – а це близько 3,6 млрд грн/міс ненадходжень до державного бюджету», – сказав Сметанюк.

Працівники спиртзаводів наголосили, що через їхню відкриту позицію проти фінансових злочинних схем в ДП «Укрспирт», щотижня на їхні підприємства здійснюється тиск.

Серед вимог, які озвучили працівники спиртзаводів та профспілки – питання прозорої приватизації, яке можна розглядати лише після ліквідації усіх злочинних фінансових схем, тіньового ринку виробництва «лівого» спирту, звільнення (а потім притягнення до відповідальності) усіх причетних осіб до крадіжок державних коштів. Окрім того, спиртзаводи вимагають проведення прозорого конкурсу на керівника ДП «Укрспирт», припинити роботу Ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт», яку очолює Денис Чернов і який, за словами пікетувальників, причетний до спроб дестабілізувати роботу діючих і непідконтрольних йому спиртзаводів.

Окрім того, всю інформацію про злочинні фінансові схеми, ринок «лівого» спирту та всіх причетних до цього посадовців, профспілка ДП «Укрспирт» передала в Генпрокуратуру та антикорупційну прокуратуру.

Підтримати вимоги трудових колективів спиртзаводів під Міністерство агрополітики прийшли народні депутати з Міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук