Працівники «Укрспирту» новим головою профкому обрали Віталія Сосницького

Суспільствопромоція, 27 квітня 20160

Сьогодні Об'єднана організація профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» під час позачергової звітно-виборної конференції обрала нових членів профкому та нового лідера профспілкового руху Віталія Сосницького, висловивши недовіру та визнавши незадовільною роботу попереднього голови профкому Романа Сметанюка.

Конференцію, в якій взяли участь понад сто делегатів з усієї України, провели в будівлі Міністерства аграрної політики і продовольства, повідомляють Українські новини. На ній також були присутні представники профспілкових організацій МінАПК.

«Будемо працювати лікоть-в-лікоть з адміністрацією ДП «Укрспирт», робити все, щоб спиртова галузь працювала та збільшувала продуктивність , і, відповідно, прибуток й фонд заробітної плати, — сказав Віталій Сосницький виданню. — Розширення виробництва, боротьба з контрабандою, приватизація держпідприємства та благополуччя його працівників — мої основні цілі».

Серед пріоритетів своєї роботи Віталій Сосницький (більше 10 років пропрацював у сфері спиртового виробництва, є автором наукових робіт та доповідей, протягом декількох років був заступником директора ДП «Укрспирт», - ред.) також назвав стабілізацію роботи профкому, проведення зустрічей з керівництвом і колективами підприємств, створення профспілкових організацій на тих заводах, де вони відсутні.

«У разі приватизації спиртової галузі головне — врахувати інтереси трудового колективу, — уточнив він. — Активні зустрічі почнуться відразу після Великодня, коли відбудеться передача документації та завершення юридичного оформлення. Графік зустрічей з профспілковими організаціями сплануємо з керівництвом ДП «Укрспирт».

Також були внесені зміни до Положення про профспілку: тепер його голова не зможе одноосібно ухвалювати рішення — вони будуть колегіальними. Також організація стала більш відкритою. «Ми зміцнили організацію, зробивши її більш ефективною. Люди повинні відчути її роботу, — зазначив член профкому, директор Залозецького підприємства ДП «Укрспирт» Максим Добровольський. — Ми також хочемо підтягнути до профспілки працівників лікеро-горілчаної промисловості, аграріїв. Упевнений, професійні якості та управлінський досвід Віталія Сосницького — відмінні інструменти для досягнення поставлених цілей».

Нагадаємо, ДП «Укрспирт» — найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні, що забезпечує сировиною цілий ряд галузей. Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» — більше 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук