<

Працівники Жидачівського паперового комбінату вимагають змінити керівництво

СуспільствоІрина Знась, 11 листопада 20140

Працівники Жидачівського целюлозно-паперового комбінату вимагають у депутатів Львівської облради змінити керівництво підприємства та посприяти відновленню його роботи.

Про це 11 листопада під час сесії облради заявив депутат облради Михайло Титикало.

«Два місяці тому підприємство повністю зупинило свою діяльність, однак нікому це нецікаво. Вчора працівники перекрили дорогу в Жидачівському районі, оскільки їм давно не виплачують заробітну плату. Але нікого не цікавить, що з кожним роком на підприємстві скорочують виробництво, скорочують працівників, а завод ріжуть на металолом»,- сказав Титикало.

За його словами, комбінат навмисне було доведено до банкрутства, розпродано частину обладнання. Зокрема, в цьому він звинуватив Михайла Бродського, який певний час керував роботою підприємства. Зараз в підприємства є значні борги по заробітній платі та заборгованість за придбану раніше сировину.

Також з 3,4 тис. працівників, які працювали на комбінаті, зараз залишилось 1 тисяча.

«Якщо зараз не будуть прийняті якісь заходи, катастрофа чекає все місто Жидачів»,- заявив Титикало.

Він також додав, що звертався до народних депутатів, писав лист до президента Порошенка з проханням врегулювати ситуацію.

Депутати Львівської облради доручили Михайлу Титикалу розробити звернення до органів вищої влади та винести його на голосування на наступному сесійному засіданні.

Водночас під час прес-конференції 11 листопада т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський зазначив, що в області немає механізмів впливу на власників комбінату, тому на місцевому рівні вирішити ситуацію неможливо.

 «На жаль, на целюлозно-паперовому комбінаті, за нашими даними, дуже поганий фінансовий стан. І влада сьогодні не має механізму примусити власника чи адміністрацію цього підприємства покрити всі витрати, які в нього є за сировину, за енергоносії, закрити заборгованість перед банками і примусити їх працювати», – сказав Турянський.

Зазначимо, що голова правління ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» Микола Корсунський не з’явився на сесію облради, де він мав надати інформацію про виконання умов приватизації ПАТ «Жидачівського целюлозно-паперового заводу».

Як повідомляв ZAXID.NET ще у березні цього року, працівникам Жидачівського целюлозно-паперового комбінату не отримували зарплату з початку року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук