Працівників львівських ЛКП навчать самооборони та меддопомоги

Головні новини за 2 жовтняОльга Зеліско, 2 жовтня 2014, 20:33 0

Як надати першу допомогу пораненому та як оборонятись навчать львівських комунальників та працівників міськради. Бойові майстер-класи від військових ЖЕКівці отримають і на Яворівському полігоні.

Також людей навчатимуть тактиці бойових дій у місті, зведення блокпостів й укріплень. Працівники ЛКП стрілятимуть із справжньої зброї на Яворівському полігоні. Усе навчання буде під пильним оком досвідчених військових.

«У Львові кожна людина повинна мати навики, як себе поводити в екстремальних ситуаціях. У наших реаліях неважливо, чи це дівчата, чи хлопці, 18-річний юнак або 60-річний пенсіонер», – розповів радник міського голови Львова Ігор Браславський.

Прості працівники ЖЕКів воєнним ініціативам не дуже раді. «Надавати медичну допомогу вчили у школі, – згадує працівниця ЛКП Катерина, – а в людину я стріляти точно не зможу».

Комунальники вважають, що краще молодь вчити стріляти. «У ЛКП вчити людей надаремно. Переважно тут працюють пенсіонери, ще й до того жінки. Хіба літня людина запам’ятає усе те», – розповіла двірник пані Дара.

А от працівник житлового відділу Залізничної адміністрації Олег Лозинський партизанськими курсами задоволений. Уже освоїв ази вогневої підготовки та знає, як перев’язати рану пораненому на полі бою. «Я дізнався багато нового, як надавати першу медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях, при різних травмах. Ми чимало відпрацьовували стрільбу, дуже багато ми стріляли на полігоні», – поділився Олег Лозинський.

Триває курс молодого бійця три дні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук