«Правий сектор» залишає за собою право не дотримуватися «мінських домовленостей», - Ярош

ДУК «Правий сектор» планує продовжити активні бойові аж до повного визволення українських земель від російської окупації

Дмитро Ярош під час візиту у Львові (14 жовтня 2014 року)

Лідер «Правого сектора» (ПС) Дмитро Ярош переконаний, що президент РФ Володимир Путін не буде дотримуватися мінських домовленостей, а будь-які угоди з бойовиками не мають ніякої юридичної сили.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook в п'ятницю, 13 лютого.

«З Росією і Путіним домовленості неможливі. Вони їх ніколи не будуть дотримуватися», - написав лідер ПС.

««Правий сектор» вважає, що будь-які домовленості з проросійськими терористами не мають жодної юридичної сили, суперечать існуючій Конституції України, а отже їх виконання не є обов'язковим для громадян. Отже, у разі якщо ЗСУ отримають наказ на відведення важкої техніки і артилерії і припинення вогню, ДУК «Правий сектор» залишає за собою право продовжити активні бойові дії згідно з власними оперативними планами, до повного визволення українських земель від російської окупації», - додав він.

Дмитиро Ярош також повідомив, що в зоні АТО спостерігається подальша активізація бойових дій, захід нових угруповань, «отже, говорити про «припинення вогню» без завданої військової поразки основним силам противника не доведеться».

Говорячи про ситуацію навколо Дебальцевого, лідер ПС висловив думку, що силам АТО необхідно припинити практику утримування певних, визначених політиками, територій будь-якою ціною.

«В сучасній війні необхідний постійний маневр силами і засобами. Без нього завдати поразки ворогу неможливо. Скувавши під Дебальцевим великі сили противника, необхідно нанести удари резервами на інших напрямах. Також, потрібно було вже давно підготувати скорочення лінії фронту та, у випадку загрози повного оточення, відвід наших військ на лінію Світлодарськ-Луганське-Миронівський. Чому там не був підготовлений укріпрайон за декілька місяців відносного затишшя - незрозуміло», - дивується Ярош.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук