"Правий сектор" став партією та обрав Яроша головою

Віра Карпінська, 22 березня 201417543
"Правий сектор" став партією та обрав Яроша головою
фото volynpost.com
Дмитро Ярош

У Києві завершився з'їзд політичної партії "Українська національна асамблея" (УНА-УНСО), на якому прийнято рішення про перейменування асамблеї у політичну партію "Правий сектор".

Про це на своїй сторінці у Facebook написала активістка Олена Білозерська.

"Партія змінила свою назву на "Правий сектор" і обрала головою Дмитра Яроша. Також на з'їзді внесли зміни до статуту партії і обрали новий провід, до якого увійшли лідери організацій, що об'єдналися у "Правий Сектор". Делегати з'їзду підтримали Дмитра Яроша як кандидата у президенти", - написала Білозерська.

Список членів проводу партії "Правий Сектор": Дмитро Ярош, Андрій Стемпіцький, Андрій Тарасенко, Валерій Воронов, Андрій Артеменко, Микола Завірюха, Костянтин Фуштей, Андрій Білецький, Андрій Денисенко, Юрій Шухевич, Олександр Музичко, Арсеній Клімачов, Олег Однороженко, Юрій Суровецький.

УНА-УНСО та ряд громадських організацій тепер офіційно іменуються політичною партією "Правий сектор".

Представник "Правого сектора" Андрій Денисенко заявив, що створення політичної партії відбулося на юридичній та кадровій базі "Української національної асамблеї", яка була перейменована на "Правий сектор". До складу цієї партії увійшли інші націоналістичні групи, які підтримують рух "Правий сектор".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук