Правлячий блок Німеччини виступає проти ізоляції України

27 червня 201216032
Правлячий блок Німеччини виступає проти ізоляції України
фото vesti.az
Карл-Георг Вельманн

Правлячий у Німеччині блок Християнсько-демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу виступає проти ізоляції України.

"Ізоляція України від Європи - неправильне рішення. Україна є частиною Європи, і ми маємо її підтримувати, щоб вона змогла йти шляхом, який вважає правильним", - наголосив депутат Бундестагу від ХДС/ХСС Карл-Георг Вельманн, відповідальний у правлячому блоці за зовнішню політику.

Раніше у ФРН багато хто висловлював думку про те, що слід припинити діалог з Україною стосовно її європейської інтеграції через масові порушення закону, зокрема у справі колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Німецький парламентар підтримав думку про те, що українській системі юстиції необхідна реформа. Це, за його словами, зокрема, пішло б на користь економічним відносинам Києва та ЄС.

"Не може бути іноземних інвестицій без того, щоб будь-якій компанії було забезпечено дотримання її прав, а не вибіркове застосування правосуддя", - наголосив він.

К.-Г.Вельманн нагадав, що ЄС та Україна завершили переговори про асоціацію.

"Ця угода має якнайшвидше набути чинності. ЄС має надалі підтримувати український народ і процес демократизації в Україні", - вважає він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук