Правоохоронці Львівської залізниці порушують права та свободи людей

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 18 листопада 20143591

Працівники відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого з прав людини виявили низку порушень прав і свобод людини на лінійному відділі станції "Львів" УМВС України на Львівській залізниці.

Про це 18 листопада повідомляє секретаріат Уповноваженого ВР України з прав людини.

«Серед порушень було констатовано незаконні затримання громадян та незаконні примусові доставляння цих громадян до чергової частини відділу міліції, а також  маніпуляції з записами в службовій документації з метою приховування фактів незаконних затримань», - вказано у повідомленні.

Також, у повідомленні зазначають, що працівники відвіданого управлінцями секретаріату Уповноваженого відділу міліції на Львівській залізниці не володіють елементарними знаннями своїх обов’язків щодо дотримання прав людини під час спілкування з громадянами та виконання службових обов’язків.

«За виявленими фактами незаконних затримань відкрито провадження  Уповноваженого у справі про порушення прав і свобод людини, в межах якого будуть проведені відповідні заходи та внесені акти реагування відповідно до закону», - зазначено у повідомленні відомства.

Довідка:

Дільниця обслуговування лінійного відділу на «Львів» УМВС України на Львівській залізниці має протяжність 1385 км. і проходить по території Львівської області на якій розміщено 51 станція, 58 зупиночних пунктів, 3 відділки міліції, 3 державних підприємства з перевезення вантажів та пасажирів.

Протягом доби по дільниці ЛВ на ст. Львів проходять 128 пар пасажирських потягів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук