Представили ректора

Представили ректора

Головні новини за 13 червняНовини Львова, 13 червня 2014, 20:49 0

Ректора представили - помпезних урочистостей не було. У франковому університеті урочисте представлення нового ректора відбулось на диво швидко і стримано. Церемонії та переодягань у ректорську мантію сам новообраний Володимир Мельник не захотів. А от багаторічний та улюблений керівник цього вишу Іван Вакарчук на представлення чомусь не прийшов. Хоч і був запрошений.

Привітання новому ректору - численні, але стислі. На свою нинішню посаду декан філософського факультету Володимир Мельник і не сподівався.

Кандидатів на крісло ректора було аж семеро і два тури голосування. Та попри контраверсійність цих виборів - нині лише привітання і усмішки.

Свої перші кроки на посаді професор Мельник наразі не конкретизує. Студенти ж сподіваються на ректора-реформатора, який умітиме їх слухати.Проте, дітьми студентів ректор не вважає. А ще каже: викладач і студент рівні.

Тим часом у структурі управління вишу зміни будуть конче. Але реформи ректор обіцяє поступові.

Контракт із новообраним Володимиром Мельником міністр освіти уже підписав. Тепер свій підпис ректор ставитиме на дипломах цьогорічних випускників. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук