Представляти Зеленського в уряді буде енергетичний експерт Андрій Герус

Під час передвиборчої кампанії Герус відповідав у команді Зеленського за енергетику, ЖКП і антимонопольне регулювання

Представником президента в Кабінеті міністрів призначений екс-член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Андрій Герус.

«Призначити Геруса Андрія Михайловича представником президента України в Кабінеті міністрів України», – сказано в указі Зеленського, опублікованому вранці середи, 22 травня.

Андрій Герус народився в 1982 році у Нововолинську Волинської області. У 2004 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, економічний факультет, спеціальність – економічна кібернетика. З вересня 2013 року навчався у Гренобльській школі бізнесу в Лондоні. У серпні 2014 року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення в НКРЕКП працював директором з інвестиційної діяльності ТОВ «Конкорд Капітал». Після звільнення з НКРЕКП влітку 2015 року повернувся до «Конкорд Капітал» на посаду виконавчого директора.

Крім того, після звільнення з НКРЕКП Герус регулярно критикував політику цієї комісії і став одним з найпопулярніших експертів у сфері енергетики.

В передвиборчій команді Зеленського Андрій Герус був відповідальним за напрямок енергетики, житлово-комунальних послуг та антимонопольне регулювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук