Представники «ДНР» готові до діалогу з Україною через Надію Савченко

СуспільствоАндрій Стець, 7 червня 201611211
Надія Савченко

Лідери терористичного угрупування «ДНР» заявили про готовність до діалогу з Києвом через Надію Савченко, якщо українська влада надасть їй відповідні повноваження. Про це повідомляє українська служба BBC.

«Дійсно дивно, але поки тільки у пані Савченко з'явилася думка про необхідність прямого діалогу з представниками Донбасу, а саме це закріплено в Мінських угодах. Тому якщо Надія Савченко буде наділена всіма необхідними повноваженнями, ми будемо готові вести з нею діалог», - заявив представник «ДНР» Денис Пушилін.

При цьому він розкритикував представників України в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Зазначимо, що відповідна заява проросійських сепаратистів, які взяли під контроль частину Донецької області прозвучала після того, як з відповідною пропозицією виступила сама Надія Савченко.

Сьогодні вона в ефірі «Радіо-Ера» заявила, що готова до перемовин з так званими ватажками «ДНР/ЛНР».

Спочатку вона назвала основні кроки, які необхідно здійснити для врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Продовжити санкції проти РФ; Вийти на прямий внутрішній зв'язок без третьої і четвертої сторін з «ЛНР» і «ДНР» в обхід Мінських домовленостей», - наголосила Савченко.

Неоднозначное заявление Надежды Савченко в эфире радио "Эра". http://bykvu.com/home/bukvy/33627.html Ганапольский: Назовите три важных шага на ваш взляд, которые надо сделать, чтобы вернуть Донбасс. Савченко: 1. Продолжить санкции против РФ; 2. Выйти на прямую внутреннюю связь без третьей и четвертой сторон с "ЛНР" и "ДНР" в обход Минских договоренностей. Ганапольский: Это достаточно сенсационное заявление. То есть вы считаете, что могут быть прямые переговоры между президентом Порошенко и Захарченко? Савченко: Я считаю, что Плотницкий и Захарченко могут позиционироваться как народные депутаты от "ЛНР" и "ДНР". Я как депутат готова с ними говорить. Ганапольский: То есть вы как депутат ВР готовы говорить с депутатамы "ДНР" и "ЛНР"? Савченко: Да. Ганапольский: Какой третий шаг? Савченко: Давайте улыбнемся друг другу и все получится.

Опубліковано Буквы 7 червня 2016 р.

На питання щодо того, чи справді вона вважає, що між Захарченко та Порошенко може бути прямі переговори, вона відповіла наступне.

«Я вважаю, що Плотницький і Захарченко можуть позиціонуватися як народні депутати від «ЛНР» і «ДНР». Я як депутат готова з ними говорити», - заявила Савченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук