Представників Держекоінспекції не допустили на ТОВ «Грінера Україна» для проведення перевірки

У підприємстві стверджують, що інспектори не надали необхідних для цього документів

СуспільствоЮлія Лавришин, 20 квітня 20178121
Територія ТОВ "Грінера Україна" на вул. Богданівській, 11 у Львові, на якій представники обласної Держекоінспекції намагалитсь провести перевірку

В Держекоінспекції у Львівській області заявили про те, що їхніх інспекторів не допустили на територію ТОВ «Грінера Україна» для проведення позапланової перевірки. Однак директор підприємства Олексій Карнаушенко стверджує, що інспектори не надали необхідних для проведення перевірки документів.

Як йдеться у повідомленні на сайті обласної Держекоінспекції, перевірку на території ТОВ «Грінера Ураїна» на вул. Богданівській,11 у Львові вирішили провести після неодноразових звернень громадян з цього приводу. Люди ніби то просили перевірити законність операцій з твердими побутовими відходами, які проводяться на території підприємства, зокрема йдеться і про складування сміття.

Однак, коли інспектори прийшли з перевіркою, працівники ТОВ «Грінера Україна» їх не допустили на територію підприємства.

До слова, ТОВ «Грінера Україна» є одним з п'яти підприємств, які займаються вивезенням ТПВ зі Львова.

Натомість директор ТОВ «Грінера Україна» Олексій Карнаушенко у коментарі ZAXID.NET пояснив, що інспектори не надали необхідних для проведення такої перевірки документів.

«Перший раз вони прийшли просто з посвідченнями інспекторів, але не мали жодних актів на проведення самої перевірки. Наступного разу вони прийшли з документами, але це були не завізовані жодним чином копії, більше того – протерміновані. Тому ми двічі відмовили їм у допуску на територію підприємства, – пояснив Олексій Карнаушенко. – Якщо ж інспектори прийдуть з усіма належними документами, то ми не перешкоджатимемо перевірці, адже нам немає чого приховувати».

За словами начальника обласної Держекоінспекції Миколи Маланича, для проведення перевірок існують всього два види документів і його підлеглі мали при собі усі необхідні для цього папери.

«Інспектори повинні мати або наказ на проведення планової чи позапланової перевірки, або ж акт держконтролю, який використовується саме у таких випадках, коли треба терміново відреагувати на звернення громадян. Обидва види документів завізовую особисто я або ж мої заступники. Акт держконтролю на територію «Грінера Україна» підписував один з моїх заступників, оскільки я на лікарняному», – стверджує Микола Маланич.

Юристи Держеконспекції планують звернутися до суду через недопуск інспекторів на територію ТОВ «Грінера Україна».

За даними бізнес-пошукової системи YouCotrol, ТОВ «Грінера Україна» засноване у 2009 році. Основним власником підприєства є громадянин США Богдан Михалусь, який раніше був позаштатним радником міського голови Львова Андрія Садового. 1% підприємства володіє і сьогоднішній директор Олексій Карнаушенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук