Прем'єр Греції: Треба ще рік потерпіти

СвітМарта Кривецька, 8 січня 20134981
Прем'єр Греції: Треба ще рік потерпіти

На Грецію, що потерпає від кризи, чекає ще один важкий рік. Прем'єр попросив всіх заплатити податки і пообіцяв запровадити кримінальне покарання для всіх податкових ухильників.

Греції не має фінансових можливостей, щоб знизити податки або збільшити пільги малозабезпеченим на опалення. Про це заявив глава грецького Мінфіну Янніс Стурнарас, зазначивши при цьому, що 2013 рік буде "ще одним роком терпіння".

Коментуючи ситуацію з високими податками на нерухомість, міністр підкреслив, що важливо, щоб всі заплатили податки для досягнення поставлених цілей.

"Якщо у нас буде такий менталітет, ми не зможемо рухатися вперед. Ми повинні потерпіти ще один рік. Нових розстрочок не буде, якщо ми будемо відпочивати", - зазначив Стурнарас.

Мета нового податкового законодавства полягала в тому, щоб отримати додаткові 2,5 млрд євро надходжень у бюджет. На думку Стурнараса, ця мета буде досягнута. Між тим податкове навантаження на незаможних людей рости не буде. Нагадав глава Мінфіну і про тих, хто ухиляється від податків.

"В Америці за ухилення від сплати податків штрафують або саджають у в'язницю. Ми пропонуємо таку реформу. Це положення увійде в податковий кодекс у квітні або травні", - зазначив міністр.

Також, за словами міністра, витрати на медичне обслуговування будуть скорочуватися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук