Прем’єр-міністр Польщі: Підготовку до Євро виконано на 100%

СвітМарта Кривецька, 17 травня 20128021
Прем’єр-міністр Польщі: Підготовку до Євро виконано на 100%
фото polradio.pl
Дональд Туск

Всю потрібну підготовку до Євро-2012 виконано на 100%. Про це заявив у четвер, 17 травня, на спільному засіданні національної координаційної комітету підготовки до Євро-2012 прем'єр-міністр країни Дональд Туск.

Він визнав, проте, що Польща ще далека від фіналу, під яким керівник уряду розуміє велику трансформацію країни, і запевнив, що робота, проведена до чемпіонату, буде продовжуватися і після 2012 року.

На його думку, мета уряду в підготовці до Євро полягає в тому, щоб «поляки відчули, що ЧЄ-2012 — не просто свято любителів футболу, яке незабаром стане історією, але що це — великий переломний момент цивілізації, і він став реальністю».

Водночас у своєму звіті  Міністр спорту і туризму Джоанна Муха, директор Координаційного комітету з підготовки до Євро-2012, зауважила, що 17 травня, відповідно до графіку, Польща завершила операційну підготовку до турніру. Вона запевнила, що польська підготовка проводиться «ефективно і відповідно до затвердженого плану».

Підсумовуючи виступи інших профільних відомств, відповідальних за окремі ділянки підготовки (Міністерства внутрішніх справ, транспорту, охорони здоров'я), Дональд Туск зазначив, що Уряд намагався переконати усіх гравців і вболівальників з інших країн, що «вони їдуть до себе додому».

Прем'єр додав, що тепер поляки повинні зосередитися на гостинності та загальній позитивній атмосфері. «Напружену роботу багатьох людей сьогодні потрібно наповнити оптимізмом. Тому що найбільші інвестиції в Євро-2012 — не красиві стадіони, красиві термінали, які є ще незавершеними в багатьох моментах, а саме інвестиції в бренд, репутацію Польщі і настрою мільйонів людей, які будуть дивитись матчі по телебаченню чи в наших фан-зонах », — пояснив Туск.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук