Прем'єр-міністра Румунії звинуватили в плагіаті

СвітВолодимир Балита, 19 червня 20121
Прем'єр-міністра Румунії звинуватили в плагіаті
фото arad.info.ro
Віктор Понта

Звинувачення проти голови румунського уряду Віктора Понти пролунали невдовзі після того, як один з його міністрів був змушений піти у відставку після подібних звинувачень.

Журнал Nature повідомляє, що Віктор Понта, який став прем'єр-міністром в кінці квітня, скопіював більшу частини своєї дисертації з права у 2003 році з публікацій інших авторів без належного посилання на джерела, пише Радіо Свобода.

Журнал стверджує, що має докази того, що більше половини з дисертації Понти про Міжнародний кримінальний суд, є плагіатом з інших джерел.

 Минулого місяця, новопризначений міністр освіти Іоан Манг пішов у відставку після того, як з'явилися докази, що він видав за свої в одній зі своїх книг великі уривки з роботи японських вчених.

Перший кандидат Понти на посаду міністра освіти, Коріна Думітреску, була змушена зняти свою кандидатуру після того, як з'ясувалося, що вона заявила в своєму резюме, що вона вчилася в Стенфордському університеті. При цьому слово Стенфорд було написано з помилкою – Standford.

Нагадаємо, 27 квітня 2012 року президент Румунії Траян Бесеску призначив лідера опозиції Віктора Понту новим прем'єр-міністром країни і доручив йому сформувати уряд. Цього ж дня румунський парламент виніс вотум недовіри уряду прем'єр-міністра Міхая Унгуряну. Причиною для незадоволеності парламентаріїв стала широка програма приватизації, оголошена недавно кабінетом міністрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук