Президент Польщі готовий підтримати усі дії Києва, спрямовані на досягнення миру в Україні

Президент Польщі готовий підтримати усі дії Києва, спрямовані на досягнення миру в Україні
Анджей Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда запевнив президента України Петра Порошенка у готовності підтримати будь-які його дії для повернення миру і стабільності на всій території України. Про це Дуда заявив у своєму привітанні з нагоди річниці української незалежності.

«Спостерігаючи за ситуацією в східних регіонах України з увагою і стурбованістю, запевняю Вас, пане президенте, в готовності Польщі до підтримки всіх дій з метою відновлення миру і стабільності на всій території Вашої країни», – заявив президент Польщі.

Крім того, він висловив сподівання, що стан відносин між двома державами буде втіленням добросусідства і справжнього стратегічного партнерства.

«Вірю в можливість вирішення проблем шляхом двостороннього співробітництва та ведення реального історичного діалогу, заснованого на правді і взаємній повазі», – йдеться у вітальному зверненні.

Висловив свою підтримку Дуда і в питанні проведення реформ в  Україні.

«Розумію, як багато зусиль і старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, і хочу запевнити Вас, пане президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України для зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації та демократизації», – заявив він.

Нагадаємо, раніше Анджей Дуда запропонував новий формат перемовин щодо Донбасу за участі Польщі.

Президента України і український народ з нагоди 24-й річниця Незалежності країни привітав президент США Барак Обама і запевнив у подальшій підтримці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук