Президент УЄФА припустив, що Росію можуть позбавити права проведення ЧС-2018

Спорт27 листопада 201413460

Президент УЄФА Мішель Платіні прокоментував ситуацію з оприлюдненням звіту про розслідування процесу вибору країн-господарів ЧС-2018 і ЧС-2022, пише XSPORT.

«Я б хотів, щоб звіт був опублікований повністю, але в той же час це має відповідати правилам комітету з етики. Якщо будуть виявлені якісь порушення при виборах, то потрібно провести нове голосування», - сказав Платіні.

Нагадаємо, ФІФА зняла всі підозри з Росії та Катару щодо порушень під час виборів господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Однак член комітету з етики ФІФА Майкл Гарсія подав апеляцію щодо звіту асоціації з розслідування, оскільки ФІФА оприлюднила лише короткий оглядовий звіт. Пізніше виконавчий комітет ФІФА погодився переглянути матеріали справи.

Також стало відомо, що Росія не надала усіх документів для розслідування справи. Як виявилось, оргкомітет «Росія-2018» під час підготовки та виборів господаря чемпіонату світу використовував орендовані комп'ютери, які потім повернули власникам. Власники ж підтвердили, що через деякий час комп'ютери знищили.

У свою чергу, попри звіт ФІФА розслідування продовжують співробітники ФБР у США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук