Президент ЄБРР назвав умови, за яких Україна отримає $1 млрд

Президент ЄБРР назвав умови, за яких Україна отримає $1 млрд
Президент ЄБРР Сума Чакрабарті

Європейський банк реконструкції та розвитку планує до 2016 року інвестувати в Україну близько $1 млрд за умови проведення реформ. Про це президент ЄБРР Сума Чакрабарті повідомив в інтерв’ю «Голосу Америки».

«У цілому ми плануємо і в цьому році інвестувати близько мільярда – хоч у нас немає чітко встановленої цифри, але за проведення реформ», – сказав він.

Крім того, президент ЄБРР зазначив, що Україна є пріоритетною для інвестицій країною у зв’язку з необхідністю підтримати проведення реформ.

«У нас були вдалі проекти, але країна не проводила системних змін. На початку 2013 року ми прийняли рішення, що далі так тривати не може. Але після Майдану ми вирішили підтримати реформаторів дуже високим рівнем інвестицій. Україна стала нашим найбільшим ринком після Туреччини: €1,20 млрд в 2014 році та €1 млрд в 2015», – сказав Чакрабарті.

Говорячи про новий український Кабінет міністрів, Чакрабарті зазначив, що готовий співпрацювати з будь-яким урядом, який буде відданий реформам.

«Я ще маю зустрітися з новим урядом. Планую бути в Києві на 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Основне питання для нас – відданість реформам. У нас були чудові стосунки з Наталією Яресько. Вона була видатним міністрів фінансів Але для нас у ЄБРР особистості – не основне. Зараз ми будемо мати справу з новим урядом і міністром фінансів і хочемо переконатися, що вони будуть продовжувати реформи за підтримки прем’єра і президента. Ось про що ми будемо говорити в Києві», – сказав президент ЄБРР.

Додамо, ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Станом на середину березня 2016 року банк узяв на себе зобов'язання щодо надання понад €11 млрд в рамках 363 проектів у країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук