Президент запропонував скасувати подачу е-декларацій для контрактників і мобілізованих

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 березня 201711003
З 1 січня 2017 року військовослужбовці зобов’язані подавати е-декларації, що може призвести до масового залишення місць проходження служби

Президент запропонував дозволити військовослужбовцям не заповнювати декларації. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону «Про внесення змін до ст. 3 Закону «Про запобігання корупції» (№ 6172), який внесений до парламенту президентом у п'ятницю, 10 березня.

Автори пояснювальної записки, яка супроводжує президентський законопроект зазначили, що прийнятий 14 жовтня 2014 року Закон України «Про запобігання корупції» зобов’язав осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічно подавати декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. До кола таких осіб, зокрема, потрапили і військові посадові особи ЗСУ та інших військових формувань, крім військовослужбовців строкової військової служби.

Таким чином, значна частина військовослужбовців з 1 січня 2017 року зобов’язані подавати електронні декларації, що може призвести до масового залишення місць проходження служби в зоні проведення АТО.

У разі, якщо парламент ухвалить документ, то дія Закону України «Про запобігання корупції» не поширюється на мобілізованих військових, військових-контрактників, курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вузів, у яких є військові інститути, факультети та кафедри військової підготовки.

Як відомо, 31 березня закінчується другий етап електронного декларування. Декларації за 2016 рік повинні подати близько 2 млн осіб. Для цього НАЗК розширив потужність Реєстру електронних декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук