Президент привітав українців з Міжнародним днем волонтера

Роль волонтерського руху у розвитку громадянського суспільства відзначив і секретар РНБО

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 5 грудня звернувся до українських волонтерам з привітанням з нагоди Міжнародного дня волонтера. Про це повідомили у прес-службі глави української держави.

«Мені дуже приємно привітати всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим», – йдеться в привітанні Порошенка.

Президент зазначив, що вже кілька років поспіль волонтери надихають і окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві.

«Саме під час Революції Гідності та російської агресії зародилася та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам захисники територіальної цілісності і незалежності нашої держави відчувають турботу і опіку», – заявив Порошенко.

За його словами, справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи і демократії, емпатія і небайдужість – «це ті риси, які забезпечили вам довіру і повагу наших співвітчизників».

«Переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну, тому що ваша сила духу і незламний характер є тому запорукою», – йдеться у привітанні.

Привітав українських волонтерів також секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов. За його словами, значення волонтерського руху, яки набрав в Україні рекордних масштабів за останні три роки і фактично став фундаментом громадянського суспільства, неможливо переоцінити, повідомили у прес-службі РНБО.

«Ви були на передовій серед небайдужих громадян, які допомагали учасникам Революції Гідності. Завдяки вашій цілодобовій роботі тієї суворою зимою в наметах Майдану було тепло, сотні тисяч людей були нагодовані і отримали теплий одяг», – зазначив Олександр Турчинов.

Разом з тим, він зазначив, що особливо масштабно і значимо проявив себе волонтерський рух в Україні, коли почалася війна.

«Своєю жертовною працею вони разом з добровольцями рятували країну в 2014-му році, поки українська армія повставала з руїн. Громадянське суспільство проявило вражаючу здатність до консолідації і мобілізації, взявши на себе вирішення найгостріших проблем військових, біженців з окупованих територій, а також звільнення полонених», – сказано у привітанні Турчинова.

Секретар РНБО України додав, що високий рівень довіри суспільства є найкращою оцінкою діяльності волонтерів, які взяли на себе відповідальність за майбутнє держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук