Президенти України і Грузії впевнені, що відновлять територіальну цілісність двох держав

Президенти України і Грузії впевнені, що відновлять територіальну цілісність двох держав
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко та президент Грузії Георгій Маргвелашвілі у телефонній розмові висловили переконання, що їм вдасться відновити територіальну цілісність обох держав.

«Співрозмовники висловили впевненість, що Україна і Грузія обов’язково відновлять свою територіальну цілісність», – повідомили у прес-службі президента України.

Порошенко високо оцінив послідовну і всебічну підтримку Грузією України, а також підтвердив незмінну позицію України у вирішенні конфлікту на території Грузії на основі принципів і норм міжнародного права, та щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності країни в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Президент Грузії своєю чергою висловив солідарність і підтримку українцям. «В Грузії мало тем, щодо яких ми погоджуємося. Але всебічна підтримка України і вашого народу – консолідувала грузинське суспільство», – сказав Маргвелашвілі.

Порошенко подякував за надання гуманітарної допомоги, сприяння в реабілітації на території Грузії дітей із зони АТО, а також поранених українських бійців. «Це позиція партнера і друга», – сказав він.

Співрозмовники обговорили питання двосторонніх відносин між Україною та Грузією, зокрема звернули увагу на потребу актуалізації співпраці у форматі ГУАМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук