При Львівській облраді створено науково-консультативну раду щодо реставрації замків та палаців області

18 грудня 20072910

Рішенням сесії Львівської обласної ради сьогодні, 18 грудня, створено Науково-консультативну раду комунального підприємства ЛОР "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини". Очолить цю раду Борис Возницький, вона займатиметься визначенням пріоритетів у сфері реставрування замків і палаців.

"Це буде науковий дорадчий орган, де пріоритети визначатимуть професійні люди. Рада ініціюватиме різні конференції, програми, круглі столи. Її засідання відбуватимуться раз в місяць. Це дорадчий орган, який прийматиме рішення і делегуватиме комунальному підприємству ЛОР "Реставрація та управління замками і палацами Львівщини", - зазначила голова постійної комісії ЛОР з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму Марія Христинич. Вона також додала, що ініціатори створення Науково-консультативної ради не хотіли вводити до її складу депутатів, оскільки ті не відвідуватимуть засідання.

"Але вони зараз хотіли звести нанівець наші зусилля, додати цьому всьому буденності, звести усе до рівня "давайте гроші", - додала Марія Христинич, маючи на увазі заяву депутатів ЛОР від БЮТ, які вирішили підтримати створення цієї ради лише тоді, як до її складу буде введено їх представників. Зокрема, депутат Михайло Ваврин запропонував кандидатури Остапа Козака та Володимира Триньки. Однак депутати підтримали лише кандидатуру першого. Крім того, вони не проголосували за те, щоб включити до складу ради представників від усіх фракцій та голів районних рад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук